Uwaga!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Połączenie relacji Suwałki,d.a.-Wrocław
Łomża,ul.Dworcowa/Dworzec PKS - Wrocław, d.a. Centralny
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
n nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
O kurs obsługiwany przemiennie z Polbus PKS Wrocław
P autobus linii pośpiesznej
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
kurs obsługiwany przemiennie z Polbus PKS Wrocław
autobus linii pośpiesznej
 
Wyślij jako e-mail
Powrót do listy połączeń
Lp Odjazd Przystanek Stanowisko Czas podróży Odległość
1 21:00 Suwałki, d.a. 1
2 21:35 Augustów, d.a. 4
3 22:20 Ełk, d.a./d.k. 1
4 22:45 Grajewo,ul.Ks.J.Popiełuszki
5 23:00 Szczuczyn,ul.Sobieskiego 1
6 23:20 Stawiski Pl. Wolności 1
7 23:55 Łomża,ul.Dworcowa/Dworzec PKS 15
8 00:40 Ostrołęka,ul.Piłsudskiego 1 45 min. 39 km
9 02:50 Warszawa, Dw. Centralny 06 1 2 godz. 55 min. 161 km
10 03:00 Warszawa, Dw. Zachodni, d.a. 1 3 godz. 164 km
11 03:15 Warszawa, Okęcie 3 3 godz. 15 min. 170 km
12 04:30 Rawa Mazowiecka, d.a./Kolejowa 1 4 godz. 35 min. 240 km
13 05:35 Łódź, d.a. Łódź Kaliska 1 5 godz. 35 min. 303 km
14 06:50 Sieradz, d.a./Jana Pawła II 1 6 godz. 50 min. 376 km
15 08:30 Oleśnica, d.a. 1 8 godz. 35 min. 499 km
16 08:55 Wrocław,Pl.Grun.Norwida(20920) 1 9 godz. 526 km
17 09:05 Wrocław, d.a. Centralny - 9 godz. 10 min. 529 km
zamknij
Podaj adres e-mail