Uwaga!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Tablice przystankowe

Tabliczki przystankowe informują o godzinach odjazdów autobusów z przystanków znajdujących sie w miejscowościach usytuowanych na terenie działania naszej Spółki. Istnieje także możliwość wydruku uzyskanych informacji.

 

Suwałki, d.a.
Kierunek Przez Odjazd - godzina (stanowisko)
Augustów, d.a.
Bryzgiel
06:15 (1) S M
07:20 (1) S
Raczki (III), Janówka (DW 664)(09/
09:30 (3) E
15:10 (3) a M
16:50 (3) S
18:20 (3) S
Nowinka DW 662)(11/1
11:50 (1) D
15:30 (1) D
Bakałarzewo
Kuków Folwark (dr.11, Chmielówka Stara (dr
12:30 (7) S
Bakałarzewo,szkoła
Kuków Folwark (dr.11, Borawskie wieś
07:20 (7) S
Becejły (26)
Szypliszki (DK 8)(16
18:20 (2) D
Becejły (DW 651)(24)
Kaletnik (17), Szypliszki (DK 8)(16
07:25 (2) S
13:50 (2) S
Białystok,d.a.
Nowinka DW 662)(11/1, Augustów, Sztabin (DK 8)(127), Suchowola PL. Kościu
04:50 (1) d V
06:15 (1) d V
06:40 (1) d V
08:10 (1) d V
10:50 (1) a V
14:50 (1) d V
15:35 (1) 5,7 d V
16:50 (1) a n V
Budzisko (169)
Szypliszki (DK 8)(16
10:00 (2) D
Ełk, d.a./d.k.
Olecko, Gąski (DK 65)(01/02), Oracze (DK 65)(01/02
07:25 (7) S
13:10 (7) D
15:30 (7) b
Raczki (III), Wieliczki, Olecko, Gąski (DK 65)(01/02), Oracze (DK 65)(01/02
05:45 (3) D
11:00 (3) b
17:30 (3) a
Raczki (III), Kleszczewo (dr.1909N)
08:00 (3) D
Raczki (III), Milewo II(05/10)
13:30 (3) 6 + b
Filipów, Pl.St. Batorego
Przerośl (dr.1092B(07)&nb
13:35 (6) S
Gdańsk d.a
Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Orneta, Elbląg
22:30 (7) d 5/6 7/1 F"
Bakałarzewo, Olecko, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Orneta, Elbląg
07:30 (7) d P
Giżycko, ul. Kolejowa 2/04(Dw)
Piecki (DW 652)(19/2, Filipów, Kowale Oleckie-centrum, Gołdap, Banie Mazurskie(DW 6, Węgorzewo
06:15 (6) A
Gołdap,Dworzec PKS
Piecki (DW 652)(19/2, Filipów, Przerośl (dr.1092B(07)&nb, Dubeninki(19/20)
10:30 (6) b 1-5
13:00 (6) b 6,7
Piecki (DW 652)(19/2, Filipów, Kowale Oleckie-centrum
13:00 (6) D
15:20 (6) E
17:30 (6) b
Przerośl (dr.1092B(07)&nb
15:30 (6) b
Wiżajny (dr. gminna), Rogajny II(23/16)
13:45 (4) a
Grajewo, p.dw.
Augustów, Bargłów Kościelny I&, Bełda(95/98)
13:30 (1) d
Jeleniewo (dr.gminna)
Potasznia (04)
13:55 (4) S
Kaletnik (17)
Okuniowiec (02/03)
17:30 (2) D
Katowice, D.A., ul. P. Skargi
Warszawa
18:00 (1) 5/6 7/1 b
20:00 (1) n b 6/7
Kraków, MDA (02),ul.Bosacka
Lublin, Sandomierz
21:35 (1) d n Ł R
Krasnopol (dr.gminna)
Stary Folwark (32), Maćkowa Ruda (04)
14:10 (5) S
Nieszki (02)
Raczki (III)
14:15 (3) S
Olecko,Woj. Polskiego dworzec
Bakałarzewo, Szczecinki (DW 653)(
06:40 (7) D M
10:00 (7) S 6 b
12:10 (7) b
14:40 (7) S
18:20 (7) b
Filipów, Plewki (dr.1895N), Lenarty
06:25 (7) S
Raczki (III), Wieliczki
15:30 (3) S M
15:50 (3) D M
19:30 (3) D
Olsztyn, d.a.
Olecko, Giżycko, Mrągowo
05:00 (7) d P
12:50 (3) d n P
Pisz, d.a.
Bakałarzewo, Olecko, Ełk
14:45 (6) b
Poznań, d.a.
Olsztyn, Toruń
19:30 (7) h d l X
Przerośl (dr.1092B(07) (Rynek)
Piecki (DW 652)(19/2, Filipów, Krzywólka (01)
14:50 (6) S
Nowa Pawłówka (01)
11:30 (6) S
Nowe Motule (dr.1099
16:00 (6) S M
Puńsk (05)
Szypliszki (DK 8)(16
07:20 (2) E
11:00 (2) H
13:00 (2) D
14:50 (2) S M
15:30 (2) D H
15:30 (2) S M
16:30 (2) D
16:30 (2) 6 + b
Puńsk, Mickiewicza (04)
Kaletnik (17), Smolany (33/40)
15:40 (2) D
Raczki (III)
Bakaniuk (13/14), Rudniki (09/10)
13:30 (3) S
Rutka Tartak (DW 651)(16/15)
Kaletnik (17), Szypliszki (DK 8)(16
13:50 (2) A L
Szypliszki (DK 8)(16, Poszeszupie (dr.1130B)(02
14:30 (2) S
Ryżówka (34/31)
Burdeniszki (dr.1171B)(01
15:30 (2) S M
Sejny, p.dw.(01)
Mikołajewo (02), Krasnopol (dr.gminna)
06:40 (5) S
Stary Folwark (32), Krasnopol (dr.gminna)
07:00 (5) D K
07:45 (5) E
09:15 (5) B
10:50 (5) 6 b
11:40 (5) D
13:10 (5) D
14:15 (5) b
15:10 (5) S
15:50 (5) a
17:10 (5) b
18:30 (5) a
Puńsk
11:00 (2) S
Suwałki, d.a.
Bakałarzewo, Żyliny (DW 653)(11/1
06:25 (7) S
Bakałarzewo, Aleksandrowo I (04), Żyliny (DW 653)(11/1
14:55 (7) S
Raczki (III), Korytki, Pruska Mała (dr.1189, Raczki (III), Bakaniuk (13/14)
07:25 (3) S
Kuków (dr.1117B)(10)
13:50 (7) S
15:55 (6) S
Żyliny (DW 653)(11/1, Aleksandrowo I (04), Bakałarzewo
07:05 (7) S
Płociczno
06:40 (1) 6 d
10:10 (1) 7 d
16:20 (1) 6 d
17:40 (1) 7 d
Szypliszki (DK 8)(162)
Jeleniewo (dr.gminna), Becejły (DW 651)(24)
14:50 (4) S
Warszawa, Dw. Zachodni, d.a.
Łomża
04:45 (1) d P
08:00 (1) a P
12:00 (1) a n P
14:35 (1) P b
Łomża, Warszawa
03:30 (1) d P
Wiżajny (dr. gminna)
Jeleniewo (dr.gminna), Becejły (DW 651)(24)
16:00 (4) S
Błaskowizna (02)
15:35 (4) S
Jeleniewo (dr.gminna)
12:30 (4) S
18:25 (4) b
Nowa Pawłówka (01), Mierkinie (dr. 1094B
14:45 (6) S
Rutka Tartak (DW&nbs
15:30 (4) S
Smolniki (06)
15:40 (4) D
Wrocław, d.a. Centralny
Warszawa
21:00 (1) a n P O
Zelwa (03)
Krasnopol (dr.gminna), Sejny
14:50 (5) S
Żytkiejmy ul. Wolności (07/32)
Wiżajny (dr. gminna)
10:30 (4) b
15:30 (4) D
Żywa Woda (08)
Potasznia (04)
08:00 (4) D
10:45 (4) S
13:55 (4) K D
Oznaczenia:
+ kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
1-5 kursuje od poniedziałku do piątku kursuje od poniedziałku do piątku
5,7 kursuje w piątki i niedziele
5/6 kursuje z piątku na sobotę
6 kursuje w soboty
6,7 kursuje w soboty i niedziele
6/7 kursuje z soboty na niedzielę
7 kursuje w niedziele
7/1 kursuje z niedzieli na poniedziałek
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
A nie kursuje w niedziele i święta
B kursuje codziennie, oprócz sobót
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F" dodatkowo kursuje w następujące dni: 29.03.2016, 3.05.2016, 1.11.2016
H kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
K kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
L kursuje w okresie ferii letnich
l nie kursuje w dniu 31.XII
Ł w okresie 1.09-30.06 kursuje w czwartki i niedziele
M pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
n nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
O kurs obsługiwany przemiennie z Polbus PKS Wrocław
P autobus linii pośpiesznej
R w okresie 1.07-31.08 kursuje od czwartku do niedzieli
S kursuje w dni nauki szkolnej
V kurs przyśpieszony
X kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek
kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
kursuje od poniedziałku do piątku
kursuje od poniedziałku do piątku
kursuje w piątki i niedziele
kursuje z piątku na sobotę
kursuje w soboty
kursuje w soboty i niedziele
kursuje z soboty na niedzielę
kursuje w niedziele
kursuje z niedzieli na poniedziałek
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
nie kursuje w niedziele i święta
kursuje codziennie, oprócz sobót
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
dodatkowo kursuje w następujące dni: 29.03.2016, 3.05.2016, 1.11.2016
kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
kursuje w okresie ferii letnich
nie kursuje w dniu 31.XII
w okresie 1.09-30.06 kursuje w czwartki i niedziele
pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
kurs obsługiwany przemiennie z Polbus PKS Wrocław
autobus linii pośpiesznej
w okresie 1.07-31.08 kursuje od czwartku do niedzieli
kursuje w dni nauki szkolnej
kurs przyśpieszony
kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek