Uwaga!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Tablice przystankowe

Tabliczki przystankowe informują o godzinach odjazdów autobusów z przystanków znajdujących sie w miejscowościach usytuowanych na terenie działania naszej Spółki. Istnieje także możliwość wydruku uzyskanych informacji.

 

Suwałki, d.a.
Kierunek Przez Odjazd - godzina (stanowisko)
Augustów, d.a.
Bryzgiel
06:15 (1) S M
07:20 (1) S
15:40 (1) S M
Raczki (III), Korytki
09:30 (3) E
Nowinka (159/166)
09:20 (1) D
11:45 (1) D
15:30 (1) D
Raczki (III)
13:30 (3) D H
15:10 (3) a M
16:50 (3) S
18:20 (3) S
Bakałarzewo
12:30 (7) S
Bakałarzewo,szkoła
07:20 (7) S M
Becejły (26)
Szypliszki (190)
18:20 (2) D
Becejły(24)
Kaletnik (17), Szypliszki (190)
07:25 (2) S
13:50 (2) S
Białystok,d.a.
Nowinka (159/166), Augustów, Sztabin (127), Suchowola PL. Kościu
04:50 (1) d V
06:15 (1) d V
06:40 (1) d V
08:10 (1) d V
10:50 (1) a V
12:10 (1) d
14:10 (1) d
14:50 (1) d V
15:35 (1) 5,7 V
16:30 (1) d
16:50 (1) a n V
19:30 (1) b
Budzisko (189)
Szypliszki (190)
10:00 (2) D
15:30 (2) S M
Ełk, d.a./d.k.
Bakałarzewo, Olecko, Gąski (39/40)
07:25 (7) S
13:10 (7) D
15:30 (7) b
Raczki (III), Olecko, Gąski (39/40)
05:45 (3) D
11:00 (3) b
17:30 (3) a
Raczki (III), Kleszczewo
08:00 (3) D
Raczki (III), Milewo
13:30 (3) 6 + b
Filipów
Przerośl (07) (Rynek
13:35 (6) S
Gdańsk d.a
Augustów, Ełk, Orneta
22:00 (7) N s E'
Bakałarzewo, Olecko, Orneta
08:00 (7) P d
Giby (31/32)
Krasnopol, Sejny
15:10 (5) S
Giżycko,Dworzec autobusowy
Filipów, Kowale Oleckie, Gołdap, Banie Mazurskie*, Węgorzewo
06:00 (6) E
Gołdap,Dworzec PKS
Filipów, Przerośl (07) (Rynek, Dubeninki, Rogajny
10:30 (6) b
Filipów, Kowale Oleckie
12:00 (6) D
15:20 (6) E M
17:30 (6) b M
Nowa Pawłówka08, Przerośl (07) (Rynek, Rogajny
15:30 (6) b M
Smolniki, Wiżajny, Żytkiejmy, Rogajny
13:45 (4) a
Grajewo, p.dw.
Nowinka (159/166), Rajgród Rynek
13:30 (1) d
Jeleniewo
Potasznia (04)
13:55 (4) S
Katowice, D.A., ul. P. Skargi
Łomża, Warszawa, Częstochowa
20:00 (1) n b 5/6 6/7
Kraków, MDA (02),ul.Bosacka
Nowinka (159/166), Białystok, Lublin, Sandomierz
21:35 (1) h d l X
Krasnopol
Mikołajewo (02)
06:40 (5) S
14:10 (5) S
Nieszki (02)
Raczki (III)
14:15 (3) S
Okliny, szk.
Nowa Pawłówka (01), Mierkinie
14:45 (6) S
Olecko,Woj. Polskiego dworzec
Bakałarzewo
06:40 (7) D M
10:00 (7) S 6 b A
12:10 (7) b
14:40 (7) S
15:10 (7) S
18:20 (7) b
Filipów, Plewki
06:25 (7) S M
Raczki (III)
15:30 (3) S M
15:50 (3) D M
19:30 (3) D
Olsztyn, d.a.
Bakałarzewo, Olecko, Giżycko, Mrągowo
05:00 (7) d P
14:00 (7) b P
Raczki (III), Olecko, Giżycko, Mrągowo
12:30 (3) h d l P
Pisz, d.a.
Bakałarzewo, Olecko, Gąski (39/40), Ełk, Klusy*, Orzysz
14:45 (7) b
Poznań, d.a.
Ełk, Olsztyn, Toruń
19:30 (7) h d l X
Przerośl (07) (Rynek)
16:00 (6) S M
Filipów
14:50 (6) S M
Nowa Pawłówka (01)
11:30 (6) S
Puńsk, Mickiewicza (04)
Kaletnik (17)
18:20 (2) D
Kaletnik (17), Smolany (33/40)
15:40 (2) S
Szypliszki (190)
11:00 (2) 6 + b
13:00 (2) D
16:30 (2) 6 + b
16:30 (2) D M
Raczki (III)
13:30 (3) S
Korytki
07:05 (3) S
Rutka Tartak (16/15)
Jeleniewo, Becejły(24)
16:20 (4) S
Kaletnik (17), Szypliszki (190)
13:50 (2) A L 1-6
Szypliszki (190), Poszeszupie
14:30 (2) S
Ryżówka (34/31)
Mikołajewo (02), Maćkowa Ruda (04)
15:30 (5) S M
Sejny, p.dw.(01)
Krasnopol
07:00 (5) K
07:40 (5) E
09:15 (5) b
10:50 (5) 6 b A
11:40 (5) D
13:10 (5) D H
14:15 (5) b M
15:45 (5) a M
17:10 (5) b
18:45 (5) a
Szypliszki (190), Puńsk, Krasnowo (06)
07:20 (2) D
11:00 (2) D
14:50 (2) S M
15:30 (2) D H
Pogorzelec*
13:30 (5) D
Suwałki, d.a.
06:40 (1) 6 d
10:10 (1) 7 d
16:20 (1) 6 d
17:40 (1) 7 d
Bakałarzewo
06:20 (7) S
Bakałarzewo, Sokołowo
14:55 (7) S M
Sokołowo, Nieszki*
07:05 (7) S M
Kuków (09), Korkliny (01)
13:50 (7) S
Kuków (09), Korkliny (02)
15:55 (6) S
Szypliszki (190)
Jeleniewo, Leszczewo, Becejły (26)
14:50 (4) S
Warszawa, dw. Zachodni, d.a.
Nowinka (159/166), Augustów, Łomża
08:00 (1) a P
12:00 (1) a n P
Nowinka (159/166), Augustów, Łomża, Warszawa
03:35 (1) d P
Sejny, Augustów, Łomża
04:45 (1) d P
Nowinka (159/166), Łomża
15:00 (1) P b
Wigry
Stary Folwark (32)
10:00 (5) L
13:15 (5) L
Wiżajny
Rutka Tartak (16/15), Maszutkinie
15:20 (4) S M
Potasznia (04), Jeleniewo, Błaskowizna
15:35 (4) S
Jeleniewo, Rutka Tartak (16/15)
12:00 (4) S
18:25 (4) b
Smolniki
15:40 (4) D M
Wrocław, d.a. Centralny
Augustów, Warszawa
21:00 (1) b n P
Zelwa (03)
Krasnopol, Sejny
13:10 (5) S
Żytkiejmy
Rutka Tartak (16/15), Wiżajny
10:30 (4) b
16:00 (4) D M
Żywa Woda (08)
Potasznia (04)
08:00 (4) S
10:45 (4) S
Oznaczenia:
+ kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
1-6 kursuje od poniedziałku do soboty
5,7 kursuje w piątki i niedziele
5/6 kursuje z piątku na sobotę
6 kursuje w soboty
6/7 kursuje z soboty na niedzielę
7 kursuje w niedziele
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
A nie kursuje w niedziele i święta
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
E' dodatkowo kursuje w następujące dni: 6.04.2015,28.03.2016,1.11.2016
H kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
K kursuje w dni wolne od nauki szkolnej, od poniedziałku do piątku oprócz świąt
L kursuje w okresie ferii letnich
l nie kursuje w dniu 31.XII
M pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
n nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
N nie kursuje w Wielką Sobotę w I dzień Świąt wielkanocnych oraz 24,25 i 31. XII
P autobus linii pośpiesznej
S kursuje w dni nauki szkolnej
s w okresie od 1.07-31.08.kursuje od czwartku do niedzieli a w okresie od 1.09-30.06 kursuje w czwartki i niedziele
V kurs przyśpieszony
X kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek
kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
kursuje od poniedziałku do soboty
kursuje w piątki i niedziele
kursuje z piątku na sobotę
kursuje w soboty
kursuje z soboty na niedzielę
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
nie kursuje w niedziele i święta
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
dodatkowo kursuje w następujące dni: 6.04.2015,28.03.2016,1.11.2016
kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
kursuje w dni wolne od nauki szkolnej, od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w okresie ferii letnich
nie kursuje w dniu 31.XII
pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
nie kursuje w Wielką Sobotę w I dzień Świąt wielkanocnych oraz 24,25 i 31. XII
autobus linii pośpiesznej
kursuje w dni nauki szkolnej
w okresie od 1.07-31.08.kursuje od czwartku do niedzieli
a w okresie od 1.09-30.06 kursuje w czwartki i niedziele
kurs przyśpieszony
kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek